İnsan Kaynakları Türkçe

SANES > Dün, Bugün, Yarın

2002 yılında SAN MEDİKAL ile başlayan yolculuğumuz, 2006 yılından itibaren, bulunduğu sektöre önemli faydalar sağlamakta olan SANTEK MEDİKAL’le devam etmiş, tüm bu bilgi birikimi ve edinilen tecrübe en nihayetinde kendi kurumsal yapısını oluşturarak, SANES’in hayat bulmasını sağlamıştır.

Sanes, sağlık sektöründe güvenilirliği ön koşul olarak görmekte ve müşterilerine tıbbi cihazlardan, bitkisel besin desteklerine; alternatif tıptan sağlık aparatlarına kadar uzanan geniş ürün gamı ile birlikte satış sonrası destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Bütün bunlarla birlikte kendi bünyemizde faaliyet gösteren “sanfarmaline.com.tr” internet sitemiz üzerinden, ürünlerimizin online olarak satışını da gerçekleştirmekteyiz. Tamamen sağlık profesyonellerine yönelik olarak hizmet verdiğimiz online satış sitemizde, alıcı ile satıcıyı buluşturarak, eczanelerin bu site üzerinden, son tüketiciye ürün satabileceği güvenli bir ortam sağlamaktayız.

Şeffaf ve yeniliklere açık bir yönetim anlayışına sahip kurumsal yapımız içerisinde istikrarlı bir gelişme gösteren firmamız, sektör profesyonellerimizin güveni ve iş birliği ile her geçen gün hızla büyümektedir.
Her biri alanında uzman kadromuz, teknolojiye paralel biçimde gelişen sağlık sektörünü tüm yönleri ile analiz ederek, insan sağlığı adına en doğru, en güvenilir ve en yeni ürünleri, siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır.

Sanes olarak vizyonumuz; bilgi birikimimiz ve tecrübemizi dünyada gelişmekte olan son teknoloji ile bütünleştirerek sağlık sektöründe hızla büyüyen ve gelişen firmalar arasında olmak, dünya standartlarında ürün ve hizmet sunarak kalite ve güvenilirliğimizden taviz vermemektir.

Sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Sanes, hayallerine inanmakta ve bu doğrultuda ülkesinde istihdam yaratmaktadır. Kendimize, insana ve topluma olan saygımız gereği insan sağlığını gözeten, güvenilir ürünlerin satışını yaparak, piyasaya sunulmasına katkıda bulunmayı misyon edindik ve hizmetlerimize bu doğrultuda devam etmekteyiz.

Copyright © 2014 SANES

Yukarı